top of page

קן ווילבר - נשיא The Integral Institute

Philosopher and Author of A Brief History of Everything.

"Q-Link היא טכנולוגיה המגבירה ומבהירה את האנרגיות של הגוף. על ידי הפחתת הרעש בכל תחום אנרגיה, טכנולוגיה זו מחזקת ומטהרת את האנרגיות של הגוף עצמו. טכנולוגיה זו הוכחה מדעית כמעצימה את יכולתו של הגוף להגן על עצמו מפני קרינה סביבתית מזיקה, ובכך היא מסייעת בהסרת השפעות מזיקות על בריאות האורגניזם ורווחתו. טכנולוגיה זו מסלקת אפוא חלק מהבלוקים לשינוי עצמי ולמצבי תודעה גבוהים ובריאים יותר. "

סוזאן ברק - לוחמת לשעבר דאן 5

Retired, Renshi 5th Dan
Okinawan Shorin Ryu Shorin Kan
Shugoro Nakazato, Grandmaster
Naha, Okinawa

"כמורה לאומנויות לחימה מסורתיות באוקינאווה עברתי באופן קבוע עיסויים, כירופרקטיקה, דיקור ועזרה תומכת גוף מאנשי מקצוע על מנת לסייע בדרישות הגופניות. המעסה שלי המליץ על Q-linkך כדי לעזור לי לשמור על מיקוד, לרפוי ועל מנת להגן על עצמי מפני EMFs מריבוי המכשירים האלקטרוניים שהתרחש במהירות מתחילת שנות התשעים ואילך. הייתי צריכה להיבחן לדרגה מתקדמת באוקינאווה מול המאסטר הגדול וזה היה אינטנסיבי .... שלא לדבר על הג'ט לג. אני בטוחה מאד ש Q-Link חידד את המיקוד שלי והגן עלי מפני ההשפעות של EMFs שתמיד נמצאו שם."

שדיי פרגוסון - ספורטאית מקצוענית סקי מים

2018 Jnr Jump World Champion 
3 x Jnr Moomba, Slalom, Overall Champion 
2 x Jnr Moomba Jump Champion
2019 Jnr US Masters Jump Champion 
2019 U21 Bronze Slalom & Overall Champion 
2019 Sports Hall Of Fame Scholarship Holder 
2019 Australian Open Women Jump, Trick & Overall Champion 
2020 Aus Vs Kiwi U17 Girls Slalom, Jump & Overall Champion 

"כשהייתי בת 4 להורים שלי היו תליוני Q-Link, אז באופן טבעי התחננתי להורי לקנות לי תליון ורוד. מאז ענדתיי תליון Q-Link תוך כדי התחרויות, אימונים על המים ומחוצה לה. עשיתי בדיקה כדי להשוות את הכוח והאיזון שלי תוך כדי ענידת התליון וללא התליון. זה מטורף! כל המשפחה שלי עונדת תליוני Q-Link. תוך כדי ענידת התליון אני מרגישה חזקה ובטוחה, כשהוא נמצא על הצוואר שלי אני מרגישה רגועה וממוקדת, אני מרגישה רעננה ומלאת אנרגיות בזמן שאני עונדת  אותו."

ז'אן זאק דה מאסטרטון - סופר

"The Succession"

"זה קשור לביצועים. אני אוהב דבר ראשון בבוקר לכתוב קטע ארוך, בדרך כלל שש שעות. הישיבה מול המחשב הייתה סוחטת - עד הצהריים איבדתי את הרצון לחיות. האימונים שלי היו מייסרים. בסוף היום לא היה נשאר ממני כלום. ה- Q-Link מדהים. התחלתי לענוד את התליון לפני כשלוש שנים. עכשיו אני יכול לכתוב 6 שעות, להתאמן בעוצמה ובפוקוס, ועדיין נותרת בי מספיק אנרגיה כדי ליהנות מכל מה שהערב מביא. מעולם לא הייתי פרודוקטיבי יותר."

ליו מקטגרט - סופרת

"Living the Field and The Intention Experiment"

"יש מגוון רחב של מוצרים חדשים שמקורם בפיזיקה הקוונטית ונקודת האפס בפרט. דוגמא אחת ראויה לציון היא ה- Q-Link, שפותח על ידי קלארוס ובמעורבותו של פרופסור וויליאם טילר. ניסויים מדענים מוקדמים טוענים כי המוצר אכן עשוי לספק הרבה מהטענות של המפתחים שלו."

ד"ר אלפרדו קאופמן

פרופסור לשעבר בבית הספר לניהול של MIT Sloan ובנוסף מחבר הספר"The Fifth Discipline Handbook" וספרים רבים אחרים בנושא מדעי ניהול, התנהגות ארגונית וכלכלה. יועץ מוביל בקרייזלר, של, ג'נרל מוטורס, EDS, אינטל, פיליפס ותאגידים אחרים.

"ה- Q-Link עובד, אבל זה לא חשוב כמו הסיבה לאיך הוא עובד - ממש כמו שתפוח נופל אינו חשוב  כמו הסיבה ללמה הוא נופל. עקרונות הפעולה והתיאוריות שמאחורי ה- Q-Link הם כה חדשניים שיש להם את הפוטנציאל לחולל מהפכה בהבנתנו את האדם - ואת היקום. התרשמתי מה- Q-Link מכיוון שהוא עזר לי לאזן את האנרגיות הפיזיות, הרגשיות והקוגניטיביות שלי. אני מרגיש צלילות ורווחה רבה יותר במוחי. והרופא שלי גילה את אותה הצלילות והרווחה בדם שלי. אך חשוב מכך,  ה- Q-Link פתח את המחקר המרתק ביותר על אופי המציאות שביצעתי מעולם. אני מקווה בכנות שיותר אנשים ימצאו את ה- Q-Link כמפתח לבריאות והתפתחות. "

שלי טיילור-סמית' - אלופת עולם במרתון שחייה

זכתה 5 פעמים במרתון ניו יורק 48 הק"מ באי מנהטן,

מחברת "Dangerous When Wet", סיפורה שלי טיילור-סמית'

"אני מאמינה ש"איכות הבריאות שווה לאיכות חיים". כדי ליהנות מכל היתרונות שבחיים, אתה צריך להיות בביצועי שיא בכל עת. כדי להפוך את הפוטנציאל שלך לביצוע, בין אם זו קריירה, משפחה, צמיחה אישית, מערכות יחסים, רוחניות, בריאות וכושר, אתה צריך לחיות עם צלילות בכדי להשיג את התוצאה שלך. Q-Link מספק את כל זה ועוד! צור איכות בחיים שלך היום ורכוש Q-Link. אני מבטיחה לך עכשיו, זה שווה את ההשקעה! "

רוד הארדי - במאי קולנוע

December Boys, JAG, Battlestar Galactica,

2000 Leagues Under the Sea, High Noon, X-Files

"אני אוהב להיות במאי קולנוע. עם זאת, החיסרון הוא שאני צריך לנסוע מאות אלפי ק"מ בעולם מדי שנה, לבלות שעות בכל פעם נעול בחדר העריכה, מוקף במחשבים, בחדר ללא חלונות. גיליתי ש Q-Link מסייע למיקוד והריכוז שלי .... אני לעולם לא מוריד את תליון ה- Q-Link שלי."

ד"ר טד קורן

ענדתי את זה, טסתי ללונדון ולא היה לי ג'ט לג. מעולם זה לא קרה קודם. אבל זה יותר מג'ט לג אני ממשיך לענוד את ה- Q-Link שלי. אני רוצה להגן על עצמי ועל משפחתי מפני זיהום אלקטרמגנטי."

אליס אינווי - אשת טלוויזיה

Hawaii TV personality

Sky TV and Japan News

"חלקכם אולי שמתם לב שאני תמיד עונדת תליון בתכניות שלי. היו לי כל כך הרבה שאלות בנושא. זו הדרך בה אני מגנה על עצמי מפני EMF ומתח יומיומי. אני עונדת את התליון הזה כל הזמן ומרגישה טוב יותר עם זה באופן בולט.יש לי את שלי כבר שנתיים ולא אוכל לחיות בלעדיו! "

טרוי אוסטין פרויט - אתלט אולימפי

"אני ספורטאי אולימפי פעמיים ורק רציתי לומר שהדבר הזה מדהים. ענדתי את התליון  לפני שנתיים והאימונים שלי השתנו וכולם ראו זאת. שמעתי לראשונה על Q-Link דרך ספורטאית אחרת. כששאלתי אותה מה זה סביב צווארה והיא הסבירה כמה טוב זה עשה לה, קניתי. הפעם הראשונה בה ענדתי את התליון היה אימון הפתיחה לשנה והשגתי זמנים מהירים יותר מאלה איתם סיימתי את השנה שקדמה לה, מאותו יום זה נשאר עליי בכל מקום אליו הגעתי, האולמיפדיה הפראלימפית בריו 2016 ואליפות העולם 2017. אני אף פעם לא מוריד את זה. 

ד"ר וולפגנג פולני - מדען ספורט

"תחילה בדקתי את ה- Q-Link בעצמי וגיליתי שעם ה- Q-Link אני מתאושש הרבה יותר מהר, יש לי סבילות גבוהה יותר לתסכול במצבי לחץ ודפוס השינה שלי השתפר. לאחר החוויות החיוביות האלה נתתי את ה- Q-Link לחלק מהספורטאים שלי. ללא יוצא מן הכלל, הם דיווחו רק על תוצאות חיוביות. "

ג'יימי ונדרה - סופר ומאמן ווקאלי ללהקות ופרפורמרים ברחבי העולם

"אני תמיד עונד את ה- Q-Link שלי. אני עונד אותו כל היום, במיטה, בנסיעות, במטוסים, במהלך ימי עיון ובכל סוגי ההופעות. Q-Link מועיל לי בעיקר במצבים מלחיצים במיוחד כמו הופעות טלוויזיה והקלטות. אם ברצונך להרגיש טוב יותר, לשיר טוב יותר, להופיע טוב יותר ולחיות טוב יותר, בדוק את          ה- Q-Link! "

פורום

 לקרוא, לשאול ולענות על מערכת השמש, החלל, מזג אוויר חללי, תודעה, חלומות, חוצנים, צוויליזציות וכל דבר אחר שמעניין אתכם.

סרטונים

כאן אפשר לצפות בסרטונים של חדשות מהחלל,, הסברים, גילויים, חדשות והרבה השראה.

מאמרים

המקום להרחיב את הידע, לגרות את המחשבה, לאתגר את היסודות עליהם גדלנו. אנחנו רק מתחילים לגלות את מה שהוסתר מאחורי הווילון.

מזג אוויר חללי

כאן תוכלו להישאר מעודכנים במצב מזג האוויר החללי בחלל המקיף  אותנו ומשפיע עלינו ועל סביבתנו.

דיונים אחרונים

לוח ניטור רוח סולארית

ירוק - נורמלי  |  צהוב - חשש להפרעות  |  אדום - הפרעות ושיבושים

לוח ניטור רוח סולארית

ירוק - נורמלי  |  צהוב - חשש להפרעות  |  אדום - הפרעות ושיבושים

לוח ניטור רוח סולארית

ירוק - נורמלי  |  צהוב - חשש להפרעות  |  אדום - הפרעות ושיבושים

Track Name
bottom of page