top of page
gagne_distance_60de9b68-269d-4fb8-8ff4-d

בדיקת ביצועי ספורט של רצים למרחק בתיכון

תוצאות הבדיקה הראו שינוי חיובי כולל בביצועיהם של הלובשים את ה- Q-Link®. שיפור ממוצע נגרם בכוח הגוף הכולל של6.05% בקרב הגברים ו- 5.72% אצל הנשים שנבדקו. תוצאות אלה היו בהשוואה ישירה לאלו שענדו פלצבו (מכשיר Q-Link® שאינו מתפקד), אשר השיגו שיפור ממוצע של 1.04% בקרב הגברים ו- 0.35% עבור הנשים שנבדקו. עלייה זו בקרב עונדי Q-Link® בקרב קבוצת הפלצבו הייתה 5.01% בקרב גברים ו 5.38% בקרב הנשים, וזו הייתה תוצאה משמעותית. לפיכך, צויין במסמך הבדיקה כי הספורטאים שענדו את ה- Q-Link® הצליחו להפגין כוח הגוף כולל וגמישות קוגניטיבית משופרת לאחר תקופת שימוש של חמישה ימים. למעשה, 100% מהספורטאים שנבדקו באמצעות Q-Link® הציגו תוצאות חיוביות. יש לציין את המחקר הראשוני הזה כבסיס איתן לבדיקה עתידית של פעילויות אתלטיות וספורט אחרות.

[Ray J. Gagne, EET, CFE, NADEP]

stanley_golfswing_1800x_edited.jpg

שיפור חבטת גולף

ממצאי מחקר זה מראים כי בעוד שהקבוצה העונדת את תליון ה- Q-Link הראתה שיפור משמעותי, שיפור זה יכול לנבוע ממגבלות המחקר. עם זאת, שיפור ביעילות החבטה התרחש מתחילת הבדיקה ועד לבדיקת ההתערבות במשך שישה שבועות. הגילוי שההבדל הראשוני נבע מהחלוקה הלא אחידה של המוגבלים בקרב הקבוצות אינה גורעת מהשיפור שביצעה קבוצת Q-Link. זה מרמז שקבוצת Q-Link הצליחה לפגוע בכדור ביעילות רבה יותר לאחר שישה שבועות של ענידת התליון. אפשר לתרגם את זה ש- Q-Link מאפשר לשחקן גולף לחבוט עם יותר חופש.

[Rob Stanley, Fdsc Golf Operations Management]

shealy_EEG_545a6f57-7a0e-4829-b8bf-008e0

שיפור EEG ו- EMF

מחקר סמיות כפולה שנערך על ידי ד"ר נורמן שיילי ופרופסור אמריטוס וויליאם טילר באוניברסיטת סטנפורד, גילה כי תליון ה- Q-Link (מוצר SRT 'פסיבי') מסייע בהפחתת ההשפעות המשבשות של EMF (שדות אלקטרו מגנטיים) על הפעילות החשמלית (דפוסי EEG) של המוח. מחקר זה שפורסם מדגים השפעות חיוביות של תליון Q-Link בייצוב תגובות EEG בנוכחות תדרים של EMF חולפים (משתנים).

*Published in the Journal of Alternative & Complementary Medicine: RUBIK/SRT trade PAPER, Vol. 8, #6 (pp 823-856), Scientific Foundation & Summaries of Biological & Clinical Studies. Beverly Rubik, PhD.

[Norman Shealy, M.D. & William Tiller, Professor Emeritus, Stanford University]

blaich_muscleweakness_f51c2234-44b0-44e0

שיפור בחולשת השרירים

במחקר קליני שערך ד"ר רוברט בלייך, נשיא המכללה הבינלאומית לקינסיולוגיה שימושית, תליון ה-Q-Link (מוצר SRT 'פסיבי') מסייע בעקביות בשיפור חוסר האיזון באנרגיה דיקור ובשלילת הישנות חולשת השרירים. המחקר מציע גם כי חולשת שרירים הנגרמת על ידי נוכחות EMF נשללת כאשר נעשה שימוש תליון Q-Link ב 95% מהמקרים. בהתבסס על בדיקות קינסיולוגיה יישומית, ד"ר בלייך הגיע למסקנה שתליון ה- Q-Link משפר את תהליך הריפוי על סמך השיפור הניכר שנראה בתסמינים ארוכי טווח.

*Published in the Journal of Alternative & Complementary Medicine: RUBIK/SRT& trade PAPER, Vol. 8, #6 (pp 823-856), Scientific Foundation & Summaries of Biological & Clinical Studies. Beverly Rubik, PhD.

[Blaich, D.C., D.I.B.A.K]

gagne_gripstrength_82ba5998-0e8a-4383-b0

הגברת כוח, אנרגיה וגמישות בגולף ובספורט

תוצאות בדיקות באותו יום היו משמעותיות משלוש נקודות מבט:

(1) העלייה הכוללת בחוזק ובאנרגיה זמינה / ירידה בעקומות העייפות,

(2) העלייה בגמישות / פונקציונליות קוגניטיבית בכל האזורים שנבדקו.

(3) הופעה של נתונים הקשורים לספורט הגולף הספציפי שהצביעה על פעילות אמביסטרית עקבית.

[Ray J. Gagne, EET, CFE, NADEP]

reye_accupuncture_f3308d96-b2e7-41d1-81b

שיפור מוליכות עור ו- EMF

במחקר קליני שערך ד"ר טייטקה ריי בקליניקה לבריאות שלמה באקאסיה בדנוור, נבדקו מצבי האנרגיה של 40 נקודות דיקור בנוכחות תדרי EMF (שדה אלקרו מגנטי). לאחר שתי דקות, תליון ה- Q-Link (מוצר SRT 'פסיבי') הגדיל בממוצע של 292% את מספר נקודות הדיקור שהיו בהם מצבי אנרגיה אופטימליים ואיזון. קריאות הבסיסיות השתפרו בממוצע של 41%.

פרופסור ד"ר מיכאל קנדי, מהמכון לבריאות הסביבה, ערך ניתוח עצמאי ומקיף [ניתוח וינה] של המחקר הקליני של ד"ר ריי התומך בממצאים ובמסקנות המשמעותיות.

*Published in the Journal of Alternative & Complementary Medicine: RUBIK/SRT& trade PAPER, Vol. 8, #6 (pp 823-856), Scientific Foundation & Summaries of Biological & Clinical Studies. Beverly Rubik, PhD.

[Dr. Tyteeka Reye, N.D., DScF]

blaich_forwardbending_a684b695-0e60-4bca

השפעה על גמישות ותנועה

השימוש בתליון Q-Link למשך פחות מדקה הגבירה את הגמישות והניידות עבור 23 מתוך 25 הנבדקים (92%) בממוצע של 6.6 ס"מ '(54%). לאחר הסרת ה- Q-Link, הגמישות והניידות של הנבדקים פחתו בחזרה לקו הבסיס שלהם או רק מעט יותר גבוה. הפרוטוקול כלל וידוא שאף אחד מהנבדקים לא התאמץ או אילץ את עצמו לתוצאה טובה ואיש מהם לא התלונן על כאב או אי נוחות לא לפני, במהלך, או אחרי הבדיקה. מחקר פיילוט זה מצא כי הוספת תליון ה- Q-Link לאדם ממוצע מגדילה את גמישות השרירים ואת הניידות הגופנית הכללית ללא תופעות לוואי מזיקות.

[Robert M. Blaich, D.C., D.I.B.A.K., Dwight Shaneyfelt, R.N., D.C., D.I.B.A.K., Rimon Issac, D.O.]

mosgoeller_stresstolerance_e99a017d-a80b

 סבילות של לתאים ורקמות ללחץ

מחקר מחוץ לגוף שנערך באוניברסיטת וינה מראה כי תאי רקמות אנושיות עמידים יותר ומגיבים טוב יותר ללחץ כימי כאשר הם נחשפים ל- Q-Link Ally עם SRT (מוצר SRT 'פעיל'). תאי רקמות אנושיות נלחצו באמצעות רעלן כימי מהמחקר עולה שקיימת ירידה משמעותית במספר תאי הרקמות המתות הנמצאו תחת לחץ כימי עם    Q-Link. התוצאות מצביעות על כך שחשיפה ל- Q-Link עם SRT מחוץ לגוף עוזרת לקרום התא להישאר שלם ועמיד יותר כנגד גורמי לחץ.

*Published in the Journal of Alternative & Complementary Medicine: RUBIK/SRT& trade PAPER, Vol. 8, #6 (pp 823-856), Scientific Foundation & Summaries of Biological & Clinical Studies. Beverly Rubik, PhD.

[William Mosgoeller, M.D., University of Vienna]

pierotti_muscleweakness_993a613d-67a0-40

חולשת שרירים ו- EMF

במחקר סמיות כפולה קליני שנערך על ידי ד"ר אריק פיירוטי, DC, נשללה חולשת שרירים הקשורה לחוסר איזון במערכת הדיקור וחוסר איזון הנגרמים כתוצאה מחשיפה ל- EMF (שדה אלקטרו מגנטי) כאשר הם עונדים את תליון ה  Q-Link® (מוצר SRT 'פאסיבי'). ד"ר פיירוטי הציע כי תליון ה- Q-Link® משפר את תהליך הריפוי הטבעי כפי שמצביעה הפחתת הסימפטומים הכרוניים והארוכי טווח בקרב חולים קליניים.

[Eric Pierotti, D.C.]

bottom of page