top of page
הרשמו לידיעון המקוון שלנו

קבלו עידכונים על מאמרים חדשים והתרחשויות אחרות

תודה על הרשמתך

השתתפו במסע אופן הזמן

Ofan Logo a.png

מסע רב חושי בנבכי הזמן, שבו המרבד העשיר של הציוויליזציות הקדומות מתעורר לחיים ושואב אותנו אל תוכו.  

תות' הרמס טריסמגיסטוס - Thoth

עודכן: 7 באוק׳ 2020

זהו מאמר ראשון מתוך סידרת מאמרים שבכוונתי לפרסם. מאמרים אלו יעסקו בין היתר בתיאוריות המסולפות אודות התפתחות הציוויליזציות והמין האנושי. ידע זה מגיע מתוך חקירה רבת שנים ממקורות שונים ואני סבורה שהוא מאפשר לנו להסתכל על דברים' שהיו נראים ברורים ומוחלטים עבורנו, מזווית שונה וחדשה. אין בכוונתי לקבוע אמיתות או לפסול אמונות שונות, אך אני מרגישה שמחובתי לשתף את הידע אליו הגעתי. המאמר הראשון עוסק בתות' (Thoth), ישות שרבים בטוחים שבאה לסייע לאנושות להתפתח. מה שמסתבר, על פי הבנתי, רחוק מהאמת.

בשנת 22,340 לפנה"ס הופקד תות' על ידי מסדר הברקת של אשכול מלכיצדק (EOMC) על תרגום בעל פה של חלקים מתוך הידע המקודש הקדום של לוחות ה-CDT-Cloister Dora-Teura Plates שבו מתועדים קטעים ספציפיים מהתרבות האטלנטית. במהלך תקופה זו ערק תות' מברית מסדר הברקת לטובת אג'נדת סדר היום של שלטון האנונאקי/ניבירויאני ותירגם חלקים מאחד מבין 12 הלוחות למשנה כתובה בטקסט שהתפרסם כ"לוחות הברקת של תות". הוא הציגם בפני מסדר הכהונה המושחת "אננו-מלכיצדק" (אנונקי) של אטלנטיס, שחיתות שהגיעה לשיאה בחורבן האחרון של אטלנטיס בשנת 9,558 לפני הספירה, ובעקבותיו החל התוהו ובוהו של ההתפתחות האנושית מאז הקולוניזציה של התרבות השומרית.

תות' התגלגל לפלנטת ארץ ככהן מצרי פעמים רבות בזמן הממלכה התיכונה, תקופה בה האסכולות למסתורין פרחו בתרבות המצרית. זאת בכדי לשמר את השליטה על הקונספירציה האטלנטית שתוחזקה ותופעלה מאז תקופת המבול בידי אג'נדת החייזרים השלילית (NAA-Negative Alien Agenda-אנונקי ושות) לפקח על המשימה המתמשכת של "בעלי ברית השומרים" (The Guardians allies) בשטח שקיבלו חטשפסוט, אחנתון ואחרים.

במהלך צירי זמן מצרים מרובים תות' פעל כנואם והדובר הישיר מטעם האלים כאשר הוא מכריז על עצמו כדוברו הבלעדי של האל המופקד לתרגם את החוכמה העתיקה והשפה המתמטית הכלולים ברשומות המייסדים הידועה גם כ-"פילוסופיית חוק האחד". תות' דיבר את הידע המתקדם שרכש מחיים של אלפי שנים לצד הוראתו בבתי הספר למסתורין במצרים. הלימודים היו בתחומי האסטרונומיה, רפואה, אלכימיה וקסם. הוא ידע לתרגם ולדקלם את החוכמה העתיקה מתוך הרשומות של המייסדים שגנב במהלך טבח האסינים (Essence) מהספריות הגדולות של אטלנטיס שלפני המבול.


למרות היותו המתחזה הלוציפריאני הגדול מכולם הוא העביר את המדעים המקודשים של האסינים כאילו היה זה הוא שהמציאם. כתוצאה מכך נראה היה לאנשים הלא-מודעים במצרים כאילו היה הוא המוכתר והמבורך על ידי האלים. התרמית שלו עבדה והוא אכן נראה בעיני רבים כפרוגרסיבי הדומה ומשתווה לאלוהים בהשוואה לאחרים באותה תקופה וזאת מכיוון שידע את סודות האלכימיה וביצע מעשי קסמים ותעלולים כפי רצונו ועל פי גחמותיו. תות' המשיך וקידם את עצמו כמקודש ואלוהי, תוך שהוא מבצע את פשעיו הנוראים הרבים נגד האנושות.

כתוצאה מכך, שמו קיבל את זיכרון המורשת המזויפת של ה-NAA והוא זוהה כמורה היודע-כל של הכתבים המקודשים לפיהם חינך והעניק חוכמה קדומה כמתנה למין האנושי. בספר המתים הוא מתואר כאל העולם התחתון, השופט אשר שוקל את לבם של המתים, בעל הכוח והסמכות לדון את נשמתם כראויה או לא ראויה להיכנס בשערי גן עדן. נשמתו של תות' כלל לא נכנסה או עברה בעולמות האל, אלא השיגה חיי אלמוות דרך הממדים הנמוכים באמצעות שימוש באלכימיה רוחנית וגזילת אנרגיה מבני האנוש באמצעות קורבנות (א)דם ומאגיה שחורה.


אחנתון התבשר על נאמנותו האמיתית של תות' ועל המטרה העומדת בבסיס הקמת הפנתיאון המצרי המבוססת על הפצת מאגיה שחורה והקרבת קורבנות אדם בתוך הרשת התותיאנית שהוקמה לשם הפעלת המניפולציה לשליטה בבני האדם ובאמצעותה. לפיכך, כאשר הפך אחנתון לפרעה הוא ביטל את עבודת האלילים ואת נוהגי הקרבת הקורבן מתוך כוונה לפרק את כהונת אמן (Amen Ra) בניסיון להניע את הממלכה לשוב חזרה לרוחניות העתיקה של חוק האחד, החוק שהיה נהוג לפני תקופת המבול (נפילת אטלנטיס). לאחר שנרצח אחנתון כל מה שהוא ניסה והצליח לתקן ולהציל בתרבות המצרית הושמד בכוונה על ידי קבוצות תות' ומתוך ההפקר פולחנם המשיך לצמוח ולשגשג, מה שהוליד את הפופולריות הגוברת של ההרמטיזם של לוחות הברקת. העקרונות ההרמטיים שנכתבו על ידי תות' בתקופת מצרים העתיקה הכילו את התוכן שהועתק מהרשומות ההולוגרפיות המקוריות של מייסדי הכתבים המתורגמים של האסינים , תרגומים אשר עוותו והתפשטו עוד לתרבות היוונית והרומית לאחר כיבוש אלכסנדר מוקדון.


344 צפיות0 תגובות

Comments


בקרו בחנות שלנו

הגמל המעופף מביא לכם פריטים יוצאי דופן ומותרות של ימי קדם אל מפתן דלתכם, כמו גם כלים ועזרים למסעות מחקר והרפתקה.

Site banner copy_edited.png
bottom of page