הסיפור של ד"ר ג'ורג' מרקל ו'תמיסת מי השוּמֶרים'

עודכן ב: 7 אוק 2020

"אנסה להחזיר אתכם לתחילת הזמן, שם נוכל להעריך את השוּמֶרים שלימדו אותנו גיאומטריה קוסמית ומתמטיקה קוסמית. השחזור האחרון של המתמטיקה השומרית עדיין בגנים שלי."

ד"ר ג'ורג' מרקל


בשם של ד"ר ג'ורג' מרקל (Dr. George Merkl) נתקלתי לפני מספר שנים, כאשר גיליתי ביוטיוב סדרת הרצאות ישנות ונידחות בהן הוא מסביר ומדגים את תגליותיו. הנושא ריתק אותי, הצלחתי להבין מעט מאד ממה שהוא הסביר אך לא יכולתי לעצור. החיבור של מדע ורוח והחיבור של השוּמֶרים לגנטיקה ולפיזיקה היה כל כך מדוייק שם עבורי שפשוט נדבקתי למסך. אחרי מספר שעות, כאשר סיימתי לצפות אז רציתי לקרוא על האיש, היה לי מאד מוזר לגלות שאין כמעט מידע נגיש המספר עליו ועל עבודתו. ואחרי ששמעתי אותו מדבר והבנתי כמה הוא מבריק ואיזו פריצת דרך עשה זה לא הסתדר לי שאין לו אפילו ערך בוויקיפדיה. אחרי חיפושים הגעתי לעוד פרטים והסיפור הפך למוזר הרבה יותר. מאז לא היה כל שינוי, עדיין לא ניתן כמעט למצוא חומר עליו ועדיין אין לי דרך לדעת ולהבין מה באמת הסיפור שלו. החלטתי לספר לכם את הסיפור, מתוך המקורות שכן הצלחתי לאתר. אשאיר לכם להחליט מה אתם חושבים על כל העניין. בכל מקרה, גם אם תאמינו וגם אם לא, הסיפור הזה הוא מרתק וכך גם ההרצאות שמהן התחלתי.

ד"ר ג'ורג' מרקל

ד"ר ג'ורג' מרקל היה פיזיקאי גרעין, ביולוג מולקולרי ונשיא חברת "לייף קריסטלס" (Life Crystals). במשך למעלה מ-30 שנה ערך ד"ר מרקל מחקרים במעבדות מחקר משלו, מה שהביא ליותר מ-400 פטנטים אמריקאים ומאות פטנטים בינלאומיים של תגליותיו והמצאותיו, שרבים מהם סווגו מיד כסודיים על ידי הסוכנות לביטחון לאומי בארה"ב (NSA) בשל ישימותם בתחומי בטחון קריטיים. ד"ר מרקל החזיק בכמה פרסים בפיזיקה וביולוגיה. תגליתו האחרונה והחשובה ביותר כללה "ביוכימיה של חלקיקים" ואת סוד החיים. הוא מחבר הספר "(Inner Space (Unified Theory", וגילה טיפולים חדשים שיכולים לרפא איידס, סרטן ומחלות ניווניות רבות אחרות באופן טבעי.


ד"ר ג'ורג' מרקל נולד וגדל בבודפשט, הונגריה. הוא עבד באירופה כפיזיקאי ומדען צעיר במהלך מלחמת העולם השנייה, לאחר שקיבל מלגה הוא היגר לארה"ב. במהלך העשורים שלאחר מכן עבד ד"ר מרקל כמיקרוביולוג במכון ראנד (Rand corporation), וכן עבד בתפקידים שונים עבור ממשלות ארה"ב וגרמניה, כולל העסקה בשנות ה-60 וה-70 על ידי מעבדת הנשק הימי של ארה"ב (US Naval Weapons Laboratory) בתחום מחקר נשק גרעיני. חלק ניכר ממחקריו של ד"ר מרקל בתקופה זו היו בפיתוח נשק גרעיני ותכנון כורים גרעיניים לשימוש בצוללות. בראשית שנות ה-70 הקים ד"ר מרקל מעבדת מחקר ופיתוח פרטית, אשר ביצעה בעיקר שירותים חוזיים למגזרים שונים הקשורים לתחומי הביטחון של ממשלת ארה"ב.


בתחילת שנות ה-70 ד"ר מרקל ערך את ניסוי ההיתוך הקר המוצלח הראשון שלו, והדגים באופן מלא היתוך קר (Muon-catalyzed fusion) (שהוכח תיאורטית בשנות ה-50) והצליח יותר מעשור לפני שמרטין פליישמן (Martin Fleischmann) וסטנלי פונס (Stanley Pons) דיווחו כי ייצרו היתוך, בניסוי הכולל אלקטרוליזה של מים כבדים על אלקטרודת פלדיום (Pd). (עלי לציין שע"פ המדע הרשמי עד היום לא בוצע עדיין ניסוי מוצלח בהיתוך קר)


בשנת 1977, בעקבות מספר בעיות בריאותיות שכללו סרטן סופני ומחלת לב, חווה ד"ר ג'ורג' מרקל מספר חוויות רוחניות ומיסטיות ששיגרו אותו ל-15 שנים של חיפוש אחר "מעיין החיים" האמיתי. חיפוש זה הגיע לשיאו בחג המולד 1995, כאשר נשאר ער לילה שלם במעבדתו הביתית, מביט דרך המיקרוסקופ שהוא תכנן ובנה, בהגדלה של פי 30 עד 80 מיליון. ד"ר מרקל ראה, בתוך מים בנוסחה שהוא פיתח ('Advanced Life Crystal Sumerian Water formula'), את מה שהוא כינה 'המכונה הביו הקוסמית' ('Cosmic Bio-Machine'), ואת הופעתם של אבותינו המיקרוביאליים הקדומים.

'גבישי חיים'

למרבה הצער הוא לא התקבל בטוב על ידי העלית החזקה השלטת והיו מספר ניסיונות התנקשות בחייו שהסתיימו בהרצחו בשנת 2004, באותה תקופה בה 64 מיקרוביולוגים אחרים נרצחו בארה"ב (זהו לא נתון רשמי, אך ניתן למצוא מאמרים העוסקים בכך). ניסיונות ההתנקשות בחייו החלו כבר בשנות ה-60 המאוחרות, כאשר הציג את תגלית ההיתוך הקר המהפכנית שלו מול הסנאט של ארה"ב (כן, היתוך קר בשנות ה-60) ושם הורעל, רק בכדי להציל את עצמו עם 'פנטוקסיהידראט' (Pentoxihydrate), המצאת אבקת החמצן שלו. לאחר שהוטרד ללא הרף, כולל מספר פשיטות על מעבדתו הביתית ועל מפעל "לייף קריסטל", החליט ד"ר מרקל לעזוב את ארה"ב, ומצא תמיכה במקומות רבים ברחבי העולם. מראשית שנות ה-80 ועד לרציחתו בטרם עת בשנת 2004, פיתח, ייצר ומכר ד"ר מרקל, שורה של מוצרים באמצעות חברת "לייף קריסטל".


בריאות העולם ומכון ראנד

ד"ר מרקל קיבל מלגה ועשה את דרכו לארה"ב להמשך לימודי הקריירה ושם בסופו של דבר הועסק כמיקרוביולוג במכון ראנד. במהלך תקופה זו עבד ד"ר מרקל על הנוסחאות של 'המאסטרים של האור' שניתנו לו בעת שהיה קבור באדמה. בראשית שנות ה-60 בזמן שעבד במכון ראנד, פנה אליו ראש ארגון הבריאות העולמי (WHO), ששאל אם הוא יכול ליצור עבורם נגיף קטלני. הוא השיב לו "ממש לא" והמשיך: "אני אמצא את הפיתרון [לחסום] את כוונותיך לחסל אחוז גדול מהאוכלוסייה."


זמן קצר לאחר מכן 'התגלה' נגיף האיידס באפריקה. עדויות רבות שנחשפו הראו כי איידס 'הופץ' דרך מרפאות אוהלים שהוקמו בכל רחבי אפריקה והדביקו אלפי אנשים בנגיף ה-HIV (טענה זו לא הוכחה מעולם). מרקל פרש במהרה ממכון ראנד בשאט נפש ויצא לעבוד במטרה למצוא תרופה לנגיף המהונדס הנורא הזה, מה שהוא אכן עשה.


היתוך קר

בתחילת שנות ה-70 ערך ד"ר ג'ורג' מרקל את ניסוי ההי